Osmangazi Çamlıca İlkokulu öğrencilerimizin 2019-2020 eğitim-öğretim yılında başlattığı “KUMBARAM KİTAPLA DOLSUN “ projesi Covid-19 salgını sebebiyle ancak yeni tamamlanabildi. Proje kapsamında Mart 2020 tarihinde   “Çamlıca Kitap Kırtasiye” yayınevinin okulumuzda açtığı kitap fuarında ilkokul öğrencilerimiz kendileri için alışveriş yaparken okullarından çok uzakta Van-Muradiye Ünseli Gazi İlkokulu öğrencileri için de kitap ve zeka-akıl oyunları alışverişinde bulundular. Aldıkları hediye kitap ve zeka-akıl oyunlarını öğretmenlerinin yardımı ile paketleyip kargo ile Van’a gönderdiler. Gönderilen hediyeler yerine ulaştı fakat  salgın nedeni ile Ünseli Gazi İlkokulu öğrencilerine ulaşmış oldu. 

2020-2021 eğitim öğretim yılında ilkokul öğrencilerine yüz yüze eğitime izin verilmesi ile birlikte Bursa Özel Osmangazi Çamlıca İlkokulu öğrencilerinin gönderdiği hediyelere Ünseli Gazi İlkokulu öğrencileri kavuşmuş oldu. Van’dan gelen teşekkür mesajları “ Hayatta En Güzel Hediye Kitaptır ” bilinci ile yetişen öğrencilerimizi ziyadesi ile memnun etmiş oldu.

Bu proje kapsamında başta öğrencilerimize, velilerimize, öğretmenlerimize ve Ünseli Gazi İlkokulu ile iletişimimizi sağlayan 2. sınıf öğretmeni olan Mehmet Yetişir beye teşekkür ederiz.

“ Kardeşlik paylaşmaktır. Bu zorlu pandemi sürecinde kardeş okulumuz olan Osmangazi Okulları Çamlıca Kampüsüne ve karakterli öğrencilerine gönderdikleri kitaplar ve zeka-oyunları için Ünseli Gazi İlkokulu adına çok teşekkür ederim.” Mehmet Yetişir öğretmenin teşekkür mesajı.

“KUMBARAM KİTAPLA DOLSUN “” te bir düşünce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Destek Hattı