Osmangazi Okulları

Osmangazi Okulları Bursa’nın önemli lokasyonlarındaki 4 büyük kampüsü, dünyastandartlarındaki eğitim yöntemleri, kampüslerinin fiziki donanımları, güçlü eğitici kadrosu,geçmişinden aldığı güç ve insana verdiği önem ile öğrencilerine eşsiz bir eğitim alanı sunuyor.Osmangazi okulları bünyesindeki Özlüce kampüsünde ilkokul ve ortaokul, Çamlıcakampüsünde anaokulu ve ilkokul, Yıldırım kampüsünde anaokulu ve ilkokul, İnegölkampüsünde ise Anaokulu ve İlkokul eğitimi veriliyor.

Kampüslerimiz

Birlikte Geleceğe

Eğitim Modeli

Osmangazi okulları anaokulu eğitiminde; klasik eğitim sistemi dışında kendine özgü bir eğitim sistemi oluşturularak proje tabanlı öğrenme sistemine dayalı ‘Ayın Atasözleri, Yeni KelimelerSözlüğüm, Ayın Besini, Ayın Kişisi, Ses Çalışmaları, Nezaket Çalışmaları, Günlük Yaşam Becerileri ve Sıra Dışı Düşünme’ dersleri eklenerek daha vizyoner bir program izleniyor. Klasikkalıplardan sıyrılarak modern bir eğitim ile çocukların merak seviyelerini artırma, bireyselyeteneklerini ortaya çıkarma ve bilimi hayatın merkezine koyabilme amaçlanıyor. Ayrıca kişilik temellerinin atıldığı okul öncesi döneminde yıl boyunca tutumluluk, yardımlaşma,dürüstlük, sevgi, saygı, sorumluluk, milli ve manevi değerler üzerinde durularak çocukların kişiliğinin şekillendirilmesine katkı sağlanıyor.

Özlüce Kampüsü

413 4 555

Ertuğrul Mahallesi Savcı Doğan Öz Caddesi No:4 Nilüfer / BURSA

Kampüs Sayfası

Çamlıca Kampüsü

413 4 555

Çamlıca Mahallesi Zafer Sokak No: 39 Nilüfer / Bursa

Kampüs Sayfası

Yıldırım Kampüsü

413 4 555

İstiklal Mah. Sümer Sok. No:4 Gürsu / BURSA

Kampüs Sayfası

İnegöl Kampüsü

413 4 555

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit.

Kampüs Sayfası

Nitelik

Osmangazi okulları İlkokul ve ortaokul eğitiminde; nitelikli olarak verdiği temel eğitimlerinyanı sıra, yabancı dil eğitim den bilişim teknolojileri eğitimine, karakter eğitiminden görselsanatlara, spor etkinliklerinden sosyal etkinliklere kadar geniş eğitim yelpazesi ile çağımızınihtiyaç duyduğu nitelikli insan modelini yetiştiriyor.  Spora ve sporcuya verdiği önemi; Kick Boks ve Teakwondo branşlarında yetiştirdiğiöğrencilerin Türkiye ve dünya da başarılar elde etmesi ile de göstermiştir.

Geleceğe Değer Veriyoruz

Osmangazi okulları ayrıca helal gıda hassasiyeti ile öğrencilerine 3 öğün yemek ikram ederken, çocukların zararlı gıdalar tüketmemesi için hiçbir kampüsünde kantin bulundurmuyor. Yemeklerinde Akdeniz Toros et ve tavuk ürünlerini kullanıyor. Bir okul, dört kampüsümüzle Bursa’ya değer katıyoruz. “Geleceği Eğitiyoruz” ÇÜNKÜ GELECEĞE DEĞER VERİYORUZ!

Misyonumuz

Kalbi birlik ve ruhi ahengin hâkim olduğu bir eğitim ikliminde eğitime gönül vermiş uzman kadrosuyla milli ve manevi değerleri benimsemiş, madde ve manasıyla tekâmül etmiş; kendisine, ailesine ve tüm insanlığa faydalı, sağlam karakterli nesiller yetiştirmektir.

Vizyonumuz

Dünyaya yön veren eğitim anlayışıyla ahlaki ve kültürel değerlere sahip, mensubu olunmaktan gurur duyulan, saygın bir eğitim kurumu olmaktır.