Nasıl Ödeme Yaparım?

Sayın Velimiz, Osmangazi Okulları bünyesindeki her kampüs için ödemeler ayrı web sitesinden yapılmaktadır. Örneğin, öğrencimiz Çamlıca Kampüsümüzde eğitim görüyorsa, http://camlica.osmangaziokullari.com adresine giderek ödeme yapınız. Ana web sitemizde (osmangaziokullari.com) her kampüsün ödeme portalına link bulunmaktadır.

1. Ödeme Ekleme

Öğrencimizin eğitim gördüğü kampüsün ödeme sayfasını ziyaret edin. Anasayfada ödeme ekle butonuna tıklayın.

2. Online Ödeme Talebi

Online Ödeme Talebi sayfasında ödemek istediğiniz miktarı klavye ile ile giriniz (10 TL ve katları olarak) ve ödeme ekle butonuna basınız.

Not: Daha önce işlemi başlattıysanız ve yarım kaldıysa (ödeme ekle butonuna bastıysanız) ekranın üst kısmında aşağıdaki gibi bir uyarı göreceksiniz.

Böyle bir durumda çıkan uyarı metnindeki “eklediğiniz ödemelere” metnine tıklayarak veya sayfanın sağ üstündeki “eklenen ödemeler” ikonuna tıklayarak daha önce eklediğiniz ödemeyi düzenleyebilirsiniz.

3. Eklenen Ödemeler

“Eklenen Ödemeler” sayfasında ödemenizi gözden geçirebilir, miktarda değişiklik yapabilir veya kaldırıp başa dönebilirsiniz. Herşey doğru ise “Ödeme Yapın” butonuna basarak devam edin.

3. Fatura Bilgileri

Bu sayfada fatura için istenen bilgilerinizi girin ve ödeme yönteminizi seçin. Faturanızı tüzel kişiye kesilmesini istiyorsanız açıklamalar kısmına Şirket ve Vergi bilgilerinizi girin.

Kredi Kartı İle Ödeme

Kredi Kartı ile ödeme yapmak için “Kredi Kartı İle Öde” metninin yanındaki yuvarlağın ve Formun en altındaki Gizlilik Beyanını kabul ettiğinizi onaylayan kutunun işaretli olduğundan emin olun. Kredi Kartı ile ödeme seçeneğinde, MasterCard, VisaCard tiplerinden birini seçebilirsiniz. Ayrıca her iki tipten birine  uygun Bankamatik Kartı ile de ödeme yapabilirsiniz.

Not: Bazı Bankamatik kartların çevrimiçi ödeme özelliği bulunmayabilir.

Banka Havalesi / EFT ile Ödeme

Banka havalesi ile ödeme yapmak için Banka Havalesi seçeneğini belirleyin, Gizlilik Beyanını kabul edin ve “Ödemeyi Onayla” butonuna basın. Yönlendirildiğiniz sayfada ödemeyi yapacağınız Banka Hesap numaraları ve EFT bilgilerini, ayrıca ödeme referans numaralarını göreceksiniz. Bu bilgilerle dilediğiniz bankadan çevrimiçi veya banka şubesine giderek transferinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bankanız aracılığı ile ödeme yaparken ödeme referans numarını belirtmeyi unutmayın.

Osmangazi Okulları, Çamlıca Kampüsü'ne ödeme yapmak için lütfen miktarı +/- butonları ile artıtarak ödeme yapmak istediğiniz tutarı belirleyin.