Öğrencilerimizin kodlama dersinde yaptıkları afiş çalışmaları için sanal sergimiz açıldı.
Özel Osmangazi Okulları Yıldırım Kampüsü olarak Robotik Kodlama dersinde 3.sınıf öğrencilerimizin Canva programı ile hazırladığı çalışmaları sanal sergi aracılığıyla sizlere sunuyoruz.

“SANAL SERGİNİN ULAŞILABİLİRLİĞİ

Covid-19 salgını nedeniyle yapılan birçok çalışmanın ayrıntılı bir şekilde paylaşılamaması sorununu büyük oranda çözecek olan bu görsel şenlik programı, öğrencilerimiz için de büyük bir motivasyon kaynağı oldu.
BİRÇOK TEMA İLE SERGİ SOSYAL MEDYADA
Öğrencilere her açıdan dolu dolu eğitim vermeye çalışırken, projelerinin sosyal medya üzerinden yayınlanması fikri onları yalnızca heyecanlandırmak ile kalmadı, yeni projelerle isimlerini duyurma motivasyonları da oluşturdu.
Sanat ile teknolojinin birleşmesi, özellikle günümüzde kaçınılmaz olduğu, öğrencilerimizi bu sürece en aktif şekilde hazırlamanın heyecan ve sevincini yaşıyoruz.
Onlara en verimli şekilde eğitim süreci sağlamak için özveriyle ekip çalışması yürütüyor olmayı öğrencilerimiz sonuna kadar hak ediyor.
Bu çalışmalarda bizleri yalnız bırakmayan herkese teşekkür ediyor, bizlere umut vaat edip heyecanlandıran çocuklarımızın heyecanını karşılıklı yaşıyor olmaktan mutluluk duyuyoruz.
“Bilim ve sanat takdir edilmediği yerden göç eder.” İbn-i Sina
Sanal Sergi linki:
https://www.artsteps.com/embed/60675feb0b5549776a75ba88/1280/720