LGS 2020 Türkiye Birincisi Öğrencimizi Yeni Okuluna Uğurladık.
Osmangazi Okulları 2019-2020 LGS Türkiye Birincisi Selim Serhan Türkmen Okul Müdürü Ömür Çolpan’dan Başarı Belgesini ,Altın hediyesini ve Temsili diplomasını aldı. Selim Serhan TÜRKMEN LGS Türkiye Birinciliğinin yanı sıra sekiz yıldır eğitim gördüğü Osmangazi Okullarında derslerden aldığı yüksek puanlarla diğer arkadaşlarından daha başarılı not ortalamasıyla (99.68) Okul Birincisi olarak Başarı Kütüğünde kendine ayrılan yere ismini çakarak okul tarihinde yer alan abi ve ablalarının isimlerinin yanında yerini almış oldu. İlkokul birinci sınıftan bu yana sürekli öğretmenlerinin dikkatini çeken öğrencimiz Selim Serhan TÜRKMEN zekası , planlı çalışma alışkanlığı ,okumaya olan düşkünlüğü ve son derece rahat tavır ve davranışlarıyla tanınıyor. İleriki hayatında doktor olmayı hedefleyen öğrencimiz Bursa İMKB Fen Lisesini tercih etti.
LGS Türkiye Birincisi öğrencimiz Selim Serhan TÜRKMEN duygu ve düşüncelerini ifade ederken “Ben anasınıfından itibaren dokuz yıldır Osmangazi Okullarında eğitim aldım. Burada okulumuzun harika eğitim sisteminin yanında tüm öğretmenlerim tarafından ilgiyle ve sevgiyle ,yeteneklerim doğrultusunda tüm arkadaşlarım gibi özenle yetiştirildim. Burada çok kıymetli değerler eğitimi aldım, güzel ahlak edindim. Bundan sonra aldığım bu güzel ahlak ile doktor olup ülkeme ve milletime hayırlı ve başarılı hizmetler yapmayı hedefliyorum .Bu vesile ile başta okul yöneticileri olmak üzere bana emek veren tüm öğretmenlerime ,okul personeline ve aileme şükranlarımı sunuyorum. Bana verdikleri emeğe layık olacağımı bilmelerini istiyorum.”dedi.
Biz de Başarılı öğrencimizi kazandığı okula okulumuzdan uğurlarken, sahip olduğu sağlam karakter ve değerler ile Osmangazi Okullarını en iyi şekilde temsil edeceğine olan inancımızı ifade ettik.Yolun ve bahtın açık olsun Selim Serhan Türkmen.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir