A World Where All Life Thrives

Doğa için ilham verici tutkuya olan bağlılığıyla hayvan bakımı ve koruma bilimindeki uzmanlığını birleştirerek dünya çapında türleri kurtarmaya kararlı olan Güney Kaliforniya’da ki San Diego Hayvanat Bahçesini ziyaret etmek ister misiniz?

San Diego Hayvanat Bahçesi Kaliforniya, San Diego’daki Balboa Parkında bulunan, 4.000 hayvanı ve 800’den fazla türüyle dünyada bulunan en büyük ve gelişmiş hayvanat bahçelerinden biridir. Dünya Hayvanat Bahçeleri ve Akvaryumlar Birliği (WAZA) Üyesidir. Hayvanat Bahçesi içerisinde memeli, kuş, sürüngen, amfibi ve böcek türleri bulundurmaktadır. San Diego Hayvanat Bahçesini önemli yapan en önemli şey ise içerisinde bulunan hayvan türlerinin çok bilinmeyen ve yaygın olmayan türler olmasıdır.

Osmangazi Okulları Yıldırım Kampüsü öğrencileri bilinmedik ve coğrafyamızda görülmedik farklı hayvan türlerini görmek için başka kıtalara gitmek için hazırlar ve heyecanlılar…

San Diego Hayvanat Bahçesi her gün saat: 07.30-19.30 arası ziyaretçilerini bekliyor. Sizler de * BURAYA * tıklayarak bu güzel yerleri görebilirsiniz.