Değerli Velilerimiz;
Osmangazi Okulları olarak yılların vermiş olduğu tecrübe ile kendisine, ailesine ve insanlığa faydalı, madde ve manasıyla tekâmül etmiş, sağlam karakterli nesiller yetiştirmeye devam ediyoruz. Bu süreçte siz değerli velilerimize güven ve desteğinizle hep yanımızda olduğunuz için teşekkür ederiz.
Sınırlı kontenjanımız sebebiyle okulumuza olan yeni kayıt başvurularını planlayabilmek için mevcut öğrencilerimizin en avantajlı kayıt yenileme dönemine başlıyoruz. Ticaretten ziyade insan ve eğitim odaklı olduğunu daima hissettiren okulumuz; her alanda artış gösteren ve göstermeye devam edecek maliyetlerine rağmen; eğitim anlayışı, personel özlük hakları ve motivasyonu, yemek ve diğer hizmetlerinde kalitesinden taviz vermemek adına her yıl olduğu gibi fiyatlarını kârlılıktan ziyade maliyet odaklı belirlemiştir.
Osmangazi Okulları 2024-2025 Eğitim-Öğretim yılı en avantajlı kayıt dönemi 5 – 29 Şubat 2024 tarihleri arasında olacaktır. 1 Mart 2024 itibariyle kontenjan garantisi olmayıp, fiyatlar kademeli olarak yükselerek değişkenlik gösterecektir.
Kayıt esnasında ödeme seçeneği olarak;

  1. Peşin ödeme yapacak velilerimiz; ücretin tamamını (Eft-Havale-Kredi Kartı) tek seferde ödemesi durumunda %10 peşin ödeme indiriminden faydalanabilir
  2. Taksitli ödeme yapmak isteyen velilerimiz; garantili ödeme sistemlerini (Kuveyttürk (OTS), Yapı Kredi (TEST), Kredi Kartı ve Çek ) kullanabileceklerdir.

Açık hesap sözleşme imzalanmayacak olup, taksitli ödemelerinizde sadece okul taksit sistemleri ve anlaşmalı banka kartları kullanılacaktır.
Kayıt yenileme işlemi eft, havale ya da kredi kartı ile tek çekim şeklinde %10 peşinatın tahsil edilmesiyle gerçekleşecektir.
Kayıt yenilemeler, hafta içi 09.00-18.00 saatleri arasında okulumuzda yapılacaktır.
Kardeş indirimi, her öğrenci için bulunduğu kurumda %5 olarak uygulanacaktır.
Uygulanacak tüm indirimler eğitim-öğretim kaleminden yapılacaktır.
Kitap, kıyafet ve servis ücretleri anlaşmaları tamamlandığında Eylül ayında bildirilecektir.
Bu evrak bilgilendirme amaçlıdır, kayıt yerine geçmez. Kayıt için bizzat gelip sözleşme imzalamanız gerekmektedir.

Sağlıklı, başarılı, huzurlu ve mutlu bir eğitim-öğretim yılında daha birlikte olmak dileğiyle…
Yönetim Kurulu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Destek Hattı